Domů > Novinky > Obsah
Přesnost obrábění náhradních dílů pro vstřikovací formy
Jun 04, 2016

Základní informace

Model NO.:5569Známka: Gemte
Specifikace: SGSPůvod: Shenzhen, Čína
HS kód: 8480410090

Specifikace
Náhradní díly vstřikování plastů
1. hodně designu
2. výrobní cenu
3. klient a #39; s návrhu k dispozici.

Popis produktu:
Všechny druhy náhradních dílů Obstřik s materiály
1. velikost: Podle výkresu.
2. vše, co můžeme udělat
3. balení: Standardní export krabičku s ručním inhalátorem paletováno nebo jako váš požadavek
4. léčba: jako klienti potřebné
5. povrch: různě například malba, vysoce lesklý, postřik, eloxování, EDM andamp; Vysoký lesk, chromová/poniklováno, Chrome, zbraň pokovování, sítotisk, průhledné nebo průsvitné, štětce, gumy malovat, pískování atd.
6. obchodních podmínek: FOB shanghai a to bude výhodné pro import z nás.
7. Platba: T/T, Western Union,
8. vzorek doba realizace: do 7 dnů.
9. Dodací lhůta: 7 pracovních dní na základě části, je třeba
10. vzorek řád přijatelné.

Profil společnosti:

Naše společnost byla založena v roce 1998, integrace Randamp; D a prodej. Má rozlohu 6, 000sqm. Naše bohaté zkušenosti a snaživý a pracovití zaměstnanci, můžeme splnit různé požadavky z různých typů zákazníků. Budeme se snažit v našich silách sloužit vám a naději stát se jedním z vašeho přítele a obchodních partnerů.

Služby: Naše společnost má tým zkušených Technický inženýr, a můžeme navrhnout formy a obráběcí přípravky a najít nejlepší řešení pro váš projekt. Členové našeho týmu lze také nastavit plán celé kontroly jakosti pro každou dodávku. Máme také servisních služeb s anglicky mluvící schopnost přeložit customersand #39; musí čínští inženýři.

Tým: Náš tým je plný mladistvým elánem, Set, technické oddělení, konstrukční oddělení, oddělení veřejných zakázek, obchodní oddělení, ministerstvo financí a rozsáhlé výrobní dílna. Naším mottem je andquot; kvalita je první, zákazník nejprve! andquot;

Partner: S 13 let vývoje, Gemte společnost investovala v několika továrnách s cílem pomoci společnostem snížit výrobní náklady a zvýšit konkurenceschopnost své vážené společnosti. Jsme srdečně přivítat nové dotazy od společností z celého světa. Naše výrobky byly vyvezeny do více než 20 zemí a regionů, jako jsou Japonsko, USA, Kanada, Německo, EU a jihovýchodní Asie. Gemte slibuje, že citovat nejrozumnější ceny a nejlepší služby a do 24 hodin od obdržení dotazu.

Popis výrobku